W obecnym szumie medialnym odpowiednie wyróżnienie się umożliwia rozwój oraz dostęp do nieosiągalnych wcześniej zasobów. Ma to znaczenie także dla firm, oferujących sprzęt i usługi dla naukowców, otwartych na projekty przemysłowe i naukowe.

Nasze Czasopismo dociera do szerokiego grona ekspertów, decydentów, osób opiniodawczych, naukowców, lekarzy oraz kadry zarządzającej specjalizujący się w obszarze szeroko pojętej inżynierii biomedycznej.  Ponadto współpracujemy z podmiotami takimi jak: Polskie Towarzystwo Inżynierii Biomedycznej, Polskie Towarzystwo Medycyny Fotodynamicznej i Laserowej, Europejskie Stowarzyszenie na rzecz medycyny opartej na przewidywaniu, prewencji i spersonalizowanym podejściu do pacjenta – EPMA (European Association for Predictive, Preventive and Personalized Medicine.)
Promocja Naukowa


Jesteśmy, nieskromnie rzecz ujmując, prestiżowym, rozpoznawalnym w naukowym świecie czasopismem o czym świadczy między innymi ilość punktów zgromadzonych w punktacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, gdyż zgromadziliśmy ich aż 12. Zarówno ten fakt, jak i będący naszą siłą komitet naukowy naszego kwartalnika daje znakomite możliwości promocji, szczególnie tej naukowej, państwa instytucji i działalności. Tym samym, dzięki temu, dajemy Państwu narzędzie do zawarcia współpracy na płaszczyźnie nauka – biznes chociażby w kontekście projektów B+R (biznes + rozwój) oraz możliwość pozyskania ekspertów czy wyspecjalizowanych pracowników.

Możliwości jakimi dysponujemy to:
- Zamieszczenie reklam w postaci bannerów na stronie lub na okładce czasopisma,
- Zamieszczenie artykułu sponsorowanego w wydaniu,
- Zamieszczenie informacji na naszej stronie www
- Przesłanie informacji drogą newslettera (mamy ponad 2.000 subskrybentów)
- Wyszukiwanie dla Państwa ekspertów, pracowników, realizatorów
- Rozsyłanie ofert tekstowych
- Współorganizowanie, patronowanie Państwa wydarzeniom, fundowanie stypendiów
- Dla instytucji wspierających uhonorowanie tytułem „Mecenasa Czasopisma”
Do naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, dbając o ich korzyści i zadowolenie obu stron.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.